Отримати гроші

Терміново без відмови

Взяти терміново кредит без відмови

Якщо Вам терміново потрібні гроші, і не знаєте, у кого з друзів можете зайняти таку суму, тоді Вам в TOP Credit Україна. У нас прості умови кредитування. Послуги, які пропонує компанія, схожі на дружню пораду, тільки в грошовому еквіваленті. Якщо потрібно терміново взяти кредит, мінімально виключивши вірогідність відмови, так як не потрібно пристойну кількість документів, потрібних, щоб офіційно підтвердити Вашу платоспроможність, тоді умови TOP Credit більш ніж підійдуть Вам. При оформленні заявки на отримання грошей у борг буде потрібно всього лише кілька хвилин Вашого часу. Мікрокредитування не може замінити традиційне кредитування, так як банки працюють з більшими сумами, інвестиційними проектами, роздрібним кредитуванням, орієнтованого на обслуговування кредитних карток. Банк працює з благонадійними позичальниками, тоді як TOP Credit створює благонадійних позичальників, надаючи можливість оформити кредит у будь-який зручний для Вас час, в будь-якій точці України. Гроші будуть перераховані на банківську картку протягом 20-ти хвилин, якщо процес верифікації карти пройшов успішно. Якщо у Вас склалася раніше негативна кредитна історія, отримати гроші в борг без зайвих проблем в TOP Credit є шанс.

Привабливі умови кредитування

Щоб зареєструватися на сайті topcredit.org.ua, досить мати доступ до інтернету. Є у Вас є мобільний пристрій або інноваційний девайс з доступом до інтернету, заповнення анкети займе кілька хвилин. Досить мати при собі копію документа, що підтверджує Вашу особу, якщо Ви приватний підприємець - свідоцтво про реєстрацію приватного підприємства. Щоб взяти кредит, Вам повинно виповнитися 18 років. Звичайно, є й інші вікові обмеження - до 70 років. Пенсіонерам досить завантажити скан-копію пенсіон.удостоверенія. Подібні умови були введені лише для того, щоб мінімізувати існуючі ризики. TOP Credit займається розвитком бізнесу в області споживчих кредитів, будь-які обмеження існують лише для того, щоб в подальшому поліпшувати існуючий сервіс для тих, кому дійсно потрібні гроші. Процентна ставка становить 1,9% добових. Максимальний термін кредитування становить 21 день. Цього часу цілком достатньо, щоб вирішити термінові справи. Погасити кредит можна достроково, частково. Повертаючи гроші, взяті в борг, завчасно в повному обсязі, Ви отримуєте можливість оформити і інший кредит, підвищивши суму позики. Перший кредит видається на суму в 3-тю тис.гривень. Якщо Ви демонструєте ідеальне кредитне поведінку, то сума позики збільшується і до 15 тис.гривень. При частковому погашенні кредиту Ви можете зменшувати подальші виплати. TOP Credit подовжує період повернення грошових коштів строком на 10 днів., Якщо Вас влаштовують умови кредитування, встановлені спочатку.

Чому TOP Credit

Взяти кредит швидко без поручителів, довідок про доходи, офіційного працевлаштування набагато простіше, ніж Ви думаєте. Більш 34-х тисяч заявок було схвалено з того часу, як TOP Credit перевела всі послуги з мікрокредитування в онлайн режим. Компанія на ринку споживчих кредитів існує з 2014 року, проте тільки через два роки вирішила повністю перейти у віртуальний простір. Це пов'язано з ринковими тенденціями, розвитком інноваційних технологій, які трансформують споживче товариство в цілому, вдосконалення послуг, продуктів, що існують на ринку. Щоб взяти кредит терміново без відмови в Україні, достатньо заповнити анкету онлайн. Не потрібно вести довгі телефонні розмови з менеджерами компаній, стояти в черзі в банку. Якщо у позичальника виникають додаткові питання, пов'язані з отриманням мікрокредиту в TOP Credit, досить зв'язатися з офісом компанії, уточнити всі деталі. TOP Credit пропонує прості рішення, щоб питання виникали все рідше, і рідше. Якщо Вам терміново потрібні гроші, Ви швидко їх отримаєте. Зарахування готівкових коштів на карту відбувається протягом якихось 20 хвилин.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОП Кредит»

Юридична адреса:
04210,м. Київ, пр.-т Героїв Сталінграда, буд. 20А
ЄДРПОУ 39593165
Р / 26002056118802 в
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК", МФО 380775

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ «ТОП Кредит» регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 16103108 від 09.04.2015 року, свідоцтво IK № 137, код фінансової установи: 16. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0800212171