Отримати гроші

З простроченням

Взяти кредит з відкритою простроченням в банку

TOP Credit - одна з небагатьох компаній, яка займається видачею мікрокредитів. Перешкодою не стане відсутність довідки про доходи, погана кредитна історій, прострочення в інших банках, що діють на території України. Поява таких компаній на ринку було викликано існуючими умовами кредитування в традиційних банках. TOP Credit видає гроші на короткий час, терміново. Сума позики не дуже висока, щоб позичальник зміг повернути їх вчасно, навіть якщо має справу з простроченим кредитом в великих фінансових установах. За допомогою засобів, які Ви позичаєте в TOP Credit готівкою на картку, Ви можете уникнути прострочення, покриваючи діючий кредит в іншому банку. Гроші видаються до зарплати, тобто терміново. Само собою зрозуміло, що Ви маєте певний дохід і готові повернути кредитні кошти в зазначені терміни.

Умови кредитування з простроченням від TOP Credit

В TOP Credit Ви отримуєте до п'ятнадцяти тисяч гривень в борг, це максимальна сума, яку може видати компанія. Кредитування в TOP Credit починається з трьох тисяч гривень. Кожен раз, оформляючи позику, можна помітити, що збільшується надається грошова сума, одночасно підвищується і Ваш кредитний рейтинг.

Для отримання кредиту потрібна реєстрація. При заповненні у позичальника зажадають надати саму загальну інформацію: документ, що підтверджує, що Ви - реально існуюча людина. Скан-копію потрібно завантажити до відповідного рядка на сайті компанії. Щоб взяти кредит, навіть якщо є діюча відкрита прострочення в банку, потрібно залишити особисті контакти. Після перерахування грошових коштів з Вами зв'яжуться, щоб підтвердити наявність кредитних коштів на банківській картці.

TOP Credit знайшла надійного партнера в питанні верифікації карти - всесвітню платіжну систему Platon. Зняття з Вашої картки 1 гривні - один з етапів верифікації банківської карти. Подібні операції проводяться з метою усунути можливі перешкоди при нарахуванні грошей на карту.

Чому TOP Credit

TOP Credit надає шанс отримати кредит навіть з відкритими простроченням в будь-яких банках України. Компанія пропонує досить простий спосіб кредитування: реєстрація - нарахування - користування - погашення кредиту. Все просто і зрозуміло. Якщо Ви вже взяли кредит, прострочити його навряд чи Ви зможете, так як в компанії є опція по пролонгації терміну повернення кредитних коштів. Процентна ставка становить близько 1,9% в день. Добове нарахування відсотків пов'язано з тим, що погасити кредит Ви можете в будь-який день, в повному обсязі, повернувши суму позики та відсотки від цієї суми. Часткове погашення передбачає зменшення суми позики. Однак частиною грошей Ви все ж продовжуєте користуватися. Доступний, швидкий, якісний і затребуваний сервіс ми пропонуємо нашим користувачам, йдемо Вам назустріч і допомагаємо у важких ситуаціях.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОП Кредит»

Юридична адреса:
04210,м. Київ, пр.-т Героїв Сталінграда, буд. 20А
ЄДРПОУ 39593165
Р / 26002056118802 в
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК", МФО 380775

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ «ТОП Кредит» регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 16103108 від 09.04.2015 року, свідоцтво IK № 137, код фінансової установи: 16. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0800212171