Отримати гроші

З поганою кредитною історією

Погана кредитна історія - не перешкода

Часто при оформленні кредитів позичальники можуть стикатися з різними перешкодами, які руйнують всі плани і змушують ще більше метушитися в пошуках потрібних коштів до зарплати, наприклад. Куди звернутися? Це питання іноді встає дуже гостро.

TOP Credit ще в 2016 році вийшла на віртуальний ринок споживчих кредитів, зайнявши досить затребувану нішу - онлайн-мікрокредитування. У цьому сегменті умови кредитування відрізняються від представлених в традиційному банкінгу. Щоб взяти кредит з поганою кредитною історією (КІ), досить зайти на сайт topcredit.org.ua і отримати потрібні Вам гроші буквально протягом 20 хвилин. Ще одна важлива перевага роботи з TOP Credit - з компанією Ви можете змінити власну кредитну історію, поліпшивши рейтинг в бюро кредитних історій України. TOP Credit не займається дослідженням причин, з яких випливають ті чи інші наслідки, а покращує саму формулу отримання кредиту - послугу. Якщо Вам потрібні кошти в борг, Ви знаєте, де їх взяти. Щоб дисциплінувати не тільки інших, але і себе, як досить молоду компанію на ринку онлайн-кредитування, TOP Credit видає позики строком на 21 день під 1,9% на добу, з умовою його пролонгації на 10 днів. Уже понад 34 тисячі заявок від клієнтів було схвалено на отримання кредиту в TOP Credit.

Умови кредитування в TOP Credit

Перші кроки в TOP Credit - реєстрація і створення особистого облікового запису. Заповнюючи анкету в онлайн-режимі через електронні девайси або мобільні пристрої, перш за все, потрібно завантажити документ, що підтверджує Вашу особу. Найчастіше використовують паспорт і ІПН (ідентифікаційний номер), так як ці документи люди носять з собою практично завжди. Однак Ви можете завантажити будь-який інший підтверджує особу документ. Вносьте особисті контакти і контакти людей, з якими Ви спілкуєтеся, і анкета готова. Номер банківської картки використовуйте тієї, яка у Вас є при собі. Картка може бути відкрита в будь-якому банку України. Перевірка карти проводиться через всесвітню платіжну систему Platon: з особистого рахунку позичальника знімається 1 гривня, яка через кілька хвилин знову повертається на Ваш банківський рахунок. Якщо процедура пройшла успішно, гроші зможуть потрапити на Вашу карту протягом 20-25 хвилин. Співпрацюючи з TOP Credit, спочатку Вам в борг нададуть обмежену суму в гривнях - 3 тисячі, оскільки Ви робите перші кроки в кредитуванні з TOP Credit. Сума позики збільшується відразу після того, як компанія переконається в ідеальній платіжної дисципліни позичальника. Максимальна сума позики (в гривнях) становить 15 тисяч.

Чому TOP Credit

Щоб отримати кредит онлайн з поганою КІ, не потрібно пояснювати обставини, що призвели до такого результату. Просто ознайомтеся з алгоритмом роботи TOP Credit. Компанія приймає прості рішення, щоб вони були зрозумілі всім, кому коли-небудь будуть потрібні гроші терміново, на короткий термін.

TOP Credit вийшла на ринок споживчих кредитів ще в 2014-му, через два роки компанія вирішила надавати грошові кошти клієнтам, які потребують термінових позик. Не потрібно збирати безліч документів і довідок про доходи, офіційному працевлаштуванні, пред'являти прописку або паспорт. Вам навіть не потрібно переконувати TOP Credit, що Ви маєте дохід і зможете повернути гроші, взяті в борг. Підтвердженням Вашої платоспроможності є гарна кредитна історія, яку Ви створите разом з TOP Credit.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОП Кредит»

Юридична адреса:
04210,м. Київ, пр.-т Героїв Сталінграда, буд. 20А
ЄДРПОУ 39593165
Р / 26002056118802 в
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК", МФО 380775

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ «ТОП Кредит» регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 16103108 від 09.04.2015 року, свідоцтво IK № 137, код фінансової установи: 16. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0800212171