Отримати гроші

Мікропозика

Малий кредит

Взяти маленький кредит час від часу доводиться кожному жителю України. Особливо гостра необхідність в цьому з'являється, коли залишається тиждень до зарплати, стипендії або пенсії. Також невеликий кредит зручно оформити онлайн, якщо Ви побачили рідкісну річ за невисокою ціною і розумієте, що не зможете купити її так само вигідно, якщо будете довго і наполегливо збирати. Другий шанс може не випасти. Мінімальна сума звичайної позики може бути занадто велика для задоволення поточних фінансових потреб, так що краще скористатися окремою послугою. Вона дозволить Вам уникнути почуття ніяковості, коли кошти доводиться позичати у родичів, друзів і бігати по сусідах.

На яких умовах можна взяти мікрозаем в кредит?

Компанія Top Credit надає можливість взяти гроші для невеликого кредиту людям з офіційним і неофіційним оформленням на робочому місці. Ми не будемо вимагати довідку про доходи і не станемо цікавитися щодо мети, для якої потрібні кошти. Наше завдання - забезпечити Вам максимальну фінансову свободу. Ви можете взяти міні кредит на суму 3-15 тис.грн. При першому мікро позику клієнти отримують мінімальний кредит, але з кожним разом вони зможуть брати великі суми в разі своєчасного виконання всіх попередніх зобов'язань. При виплаті відсотків мікропозик автоматично продовжується. При достроковому погашенні вдасться уникнути комісій. При частковому погашенні відсотки нараховуються виключно на залишок.

Організація Top Credit

Україна - країна, в якій мікро кредити з кожним роком стають все більш популярними. У цьому явищі є і наш внесок, оскільки компанія Top Credit однією з перших в країні почала займатися мікрокредитуванням і перевела його в онлайн формат. Ми використовуємо сучасні технології, щоб гарантувати Вашу вигоду і комфорт. Крім продуманої онлайн системи важливою перевагою організації є штат кваліфікованих співробітників, багато з яких працюють в ній з дня заснування. Вони завжди готові дати клієнтам цінну пораду і допомогти розібратися з усіма неясностями.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОП Кредит»

Юридична адреса:
04210,м. Київ, пр.-т Героїв Сталінграда, буд. 20А
ЄДРПОУ 39593165
Р / 26002056118802 в
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК", МФО 380775

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ «ТОП Кредит» регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 16103108 від 09.04.2015 року, свідоцтво IK № 137, код фінансової установи: 16. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0800212171