Отримати гроші

Кредит без застави

Кредит без застави в Україні

Якщо терміново потрібен був онлайн кредит готівкою, вихід знайдеться і питання буде вирішено швидко. TOP Credit працює за досить простою схемою кредитування: якщо потрібні гроші, компанія готова їх надати. Не потрібно ніяких додаткових довідок про стабільному доході, офіційному місці роботи. Також компанія не обтяжує позичальника заставою на майно і т.д. Деякі люди живуть від зарплати до зарплати, деякі просто не розрахували свої витрати. Є й такі, хто просто не може врахувати всі умовності і передбачити збільшення витрат до отримання зарплати. Є маса причин, чому людина звертається за кредитом в TOP Credit. Якщо оформляти кредит в банку, то варто підготуватися до серйозної роботи з фінансовими структурами, які, видаючи кредит Вам, зажадають масу документальних підтверджень. TOP Credit пропонує більш привабливі умови для співпраці. Компанія готова навіть надати Вам гроші на термін менше місяця, щоб Ви погасили кредит в іншому банку в строк. Звітність для банків дуже важлива, результати їх діяльності - статистика, цифри. В TOP Credit Ви обмежені лише часом користування і сумою позики. Для нас важливий результат: якщо Ви повернули гроші вчасно, значить у Вас все добре.

Умови кредитування в TOP Credit

Максимальна сума позики становить 15 000 гривень. Однак сума першого кредиту не перевищить і 3000 гривень. Протягом 21 дня, на який видається кредит, можна робити з виділеними кредитними коштами те, що вважаєте за потрібне. Повернути гроші Ви можете раніше зазначеного терміну, достроково погасивши кредит. Можливо і часткове погашення, проте процентна ставка в розмірі 1,9% на добу зменшуватися не буде. Продовжуючи термін кредитування на період до 10 днів, TOP Credit намагається врахувати всі ризики, що існують в цій справі, і дати Вам час повернути гроші вчасно. Інформація про Ваш кредитному поведінці передається в Українське бюро кредитних історій. На питання, цікава компаніям, що працюють в області мікрокредитування, Ваша позитивна кредитна історія, є тільки одна відповідь - немає. Навіть з негативною історією людині дадуть кредит. Однак, якщо Ви не повернете гроші в зазначений період, співпраця з TOP Credit буде налагодити набагато складніше. Можна задати додаткові питання, пов'язані з кредитом, звернувшись в офіс, однак проста схема кредитування передбачає тільки те, що Ви будете діяти по ній, щоб отримати кредит знову і знову. Щоб взяти кредит без застави, досить зареєструватися, створити особистий обліковий запис, підтвердити нарахування грошових коштів на банківську картку, оформлену в будь-якому банку України, і повернути їх до зазначеного часу.

Чому TOP Credit

На сайті topcredit.org.ua Ви можете взяти кредит без початкового внеску. Простота у використанні - це те, що цінується найбільше в епоху сучасних технологій і швидкісного інтернету. Щоб встигнути за рухом соціуму, потрібно діяти оперативно і без зайвої суєти. Кожна компанія, яка розвиває бізнес на ринку і в віртуальному просторі, бере на себе відповідальність за ту діяльність, яку веде. Корпоративна відповідальність дуже важлива для кожного гравця індустрії. Усуваючи перешкоди на шляху кредитування, роблячи мільйони людей щасливими, рятуючи їх з безвихідних ситуацій - це безцінне. В TOP Credit беруть маленький відсоток за час користування грошима. TOP Credit надає Вам зручну послугу, це більше схоже на партнерські відносини.

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ «ТОП Кредит» регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 16103108 від 09.04.2015 року, свідоцтво IK № 137, код фінансової установи: 16. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0800212171