Отримати гроші

Кредит без довідки про доходи

Кредитна історія

Щоб взяти кредит без довідок і поручителів, навіть якщо Ви отримуєте стабільний щомісячний дохід в Україні, слід ретельно підійти до вибору компанії, що надає подібні послуги в країні. З TOP CREDIT створюється особиста кредитна історія, яка є підтвердженням Вашої платоспроможності. При формуванні кредитної історії оцінюються тільки Ваші дії - повернуті чи видані грошові кошти вчасно. Для мікрокредитування - нового напряму на ринку споживчих кредитів, цього може бути достатньо, щоб дати гроші в борг на короткий термін. Мікрокредит привабливий тим, що він видається на більш привабливих умовах і з мінімальними ризиками. І зовсім не важливо, що спонукало Вас зайнятися оформленням кредиту.

Кредитна історія; показник Вашої благонадійності. Інформацію про Ваших кредитах TOP CREDIT передає до Українського бюро кредитних історій. Будь-який банк України або інші фінансові структури, які працюють в сфері кредитування, можуть перевірити дані про кредитну історію людини. Ця величезна база даних, де є інформація про платіжну дисципліну людини, яка хоча б раз брав кредит.

Умови мікрокредитування

Для того, щоб взяти кредит без довідки про доходи, потрібно надати документ, що підтверджує Вашу особу - паспорт, а також номер ідентифікаційного коду. Оскільки оригінали документів залишаються у Вас, для кредитування досить мати копії документів; скан-копії або фотографії. Є певні вікові обмеження на видачу кредиту; до 70 років. Можна взяти кредит без довідки, якщо людина досягла повноліття & ndash; 18 років.

Для TOP CREDIT потрібно надати найпростішу особисту інформацію. Так як Ви вирішили терміново взяти кредит без довідки про доходи, буде потрібно номер банківської картки, яка була оформлена в одному з українських банків. На неї будуть перераховувати кошти для подальшого використання. Картку Ви можете отримати в будь-якому банку України. Слід вказати і особисті контакти, а саме номер мобільного телефону, щоб з Вами можна було зв'язатися для підтвердження перерахування, перевірки інформації і т.д. Контакти друзів, колег, родичів будуть потрібні лише для того, щоб підтвердити Вашу особу.

Якщо ж Ви приватна особа, то слід надати оригінал свідоцтва про реєстрацію приватного підприємства. Пенсіонерам досить зробити скан пенсійного посвідчення.

Сума кредиту

Максимальна суму, яку готова видати TOP CREDIT, становить 15 тисяч гривень. Однак є один нюанс. Така сума видається не відразу, так як співробітники компанії повинні перевірити Вашу платоспроможність. Щоб взяти терміновий кредит без довідки з умовою видачі максимальної суми мікрокредиту, потрібно почекати. Ви ж, в свою чергу, повинні переконатися, що прийняли правильне рішення, обравши саме нашу компанію. Перший раз звернувшись в TOP CREDIT з проханням взяти кредит без довідки про доходи в Києві, Вам можуть надати кредит на суму & nbsp; 3 000. На другий етапі, коли Ви вирішили звернутися до TOP CREDIT вдруге, сума кредиту збільшиться до 5 000. Далі - 7000, 9000, 12000 і 15000.

Можна скористатися і опцією по пролонгації договору на видачу фінансових коштів. Максимальний термін продовження повернення грошових коштів становить 10 днів. Питання лише в тому & ndash; чи готові Ви платити відсотки, зазначені при оформленні мікрокредиту.

Процентна ставка

Взявши грошовий кредит без довідки про доходи, слід звернути увагу на процентну ставку. Ця сума є доходом від капіталу, наданого фізичній або приватній особі для використання у власних цілях.

Що ж стосується кредитування без довідки про доходи, банки не готові ризикувати, навіть якщо ризики мінімальні. І цьому є раціональне пояснення. Клієнт повинен повернути гроші в зазначені строки. Отримавши кредит без довідки про доходи та поручителів, немає гарантії, що вони будуть повернуті в зазначені терміни. А повертаєте Ви грошові кошти з урахуванням процентної ставки. А банк - це серйозна структура, що надає щорічну фінансову звітність. Для банку репутація дуже важлива.

Якщо Ви хочете взяти кредит без довідки про доходи, потрібно шукати компанії, які займаються мікрокредитуванням, і більш лояльні до своїх клієнтів в подібних питаннях. В TOP CREDIT процентна ставка становить близько 1,9% за день від суми позики. Мінімальний термін видачі кредиту за умови його подальшого погашення становить 21 день.

Погашення кредиту без довідок

TOP CREDIT розглядає два варіанти погашення кредиту - часткове і дострокове. Застосовується один і той же принцип в двох випадках - виплата суми позики і відсотків. При частковому кредитуванні, покладаючись на те, що Ви взяли кредит швидко без довідки, Ви можете повернути частину суми, виплативши ті відсотки, які вже були Вам нараховані. У цих умовах зменшується сума позики, але відсотки продовжують нараховуватися. Навіть, якщо Ви вважаєте, що це сума - непідйомна для Вас, вже нічого не можна буде змінити.

TOP CREDIT пропонує привабливі умови для тих, кому знадобилися гроші в терміновому порядку. Дострокове погашення передбачає повернення грошових коштів без комісії. Ви вирішили терміново взяти кредит без довідки про доходи, а й повернути Ви можете їх раніше. Ви платите за реальний час користування грошима, виданими в TOP CREDIT. Якщо - два дня, Ви повертаєте суму в повному розмірі і відсотки, які встигли накапати за два дні. Арифметика дуже проста і зручна.

Оформлення кредиту без довідки

Щоб взяти кредит онлайн без довідки про доходи, потрібно зайти на Головну сторінку TOP CREDIT. На Головній сторінці Ви побачите кнопку Отримати кредит. З головної сторінки сайту TOP CREDIT Ви перейдете на сторінку реєстрації персональних даних. Реєстрація нового аккаунта не займе багато часу, проте Вам потрібно буде пройти всі стадії верифікації персональних даних. При заповненні анкети вже в особистому кабінеті потрібно внести наступні дані: робота, адреса проживання і т.д. Важливо прикріпити копії документів у відповідному рядку. Коли Ви введете номер банківської карти, у Вас знімуть одну гривню для перевірки даних. Потім її повернуть назад. Верифікація банківської карти проводиться через всесвітню платіжну систему Platon. Таким способом можна в найкоротші терміни Перевірте, чи активне карти, на яку будуть перераховуватися гроші. Завдяки цій системі перевірки даних гроші будуть перераховані на карту протягом 15-20 хвилин. Якщо виникають будь-які питання, пов'язані з процедурою оформлення, звертайтеся до менеджерів TOP CREDIT.

Чому TOP CREDIT

TOP CREDIT займається розвитком бізнесу в Україні з 2014 року. Через два роки після відкриття компанії - в 2016 році - був проведений комплексний ребрендинг, і компанія вирішила зайняти свою нішу на ринку споживчих кредитів - надання в онлайн-режимі кредиту з умовою перерахування готівкових коштів на банківську картку без довідки про доходи. Тепер Вам не потрібно шукати офіс фінансової установи або банківське відділення, збирати купу документів, стояти в черзі. Щоб взяти кредит готівкою без довідки про дохід, не потрібно бігати по місту, де б Ви не опинилися, - Одеса, Львів, Харків чи Луцьк.

У багатьох випадках люди отримують відмову на кредитування в банках України, так як вони не надали переконливі докази своєї платоспроможності. Щоб взяти кредит онлайн без довідок і поручителів на сайті TOP CREDIT, Вам достатньо заповнити відповідну форму. Є 80-90% ймовірності, що саме Ви зможете отримати потрібну суму в найкоротші терміни. Мікрокредит дозволяє трансформувати Ваше хочу в реальні дії.

Офіс компанії розташований за адресою: Україна, Київ, проспект Героїв Сталінграда, 20А.

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ «ТОП Кредит» регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 16103108 від 09.04.2015 року, свідоцтво IK № 137, код фінансової установи: 16. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0800212171