Отримати гроші

Кредит без поручителів

Кредити без поручителів в Україні

У той час, як банки не хочуть займатися діяльністю, яка є досить ризикованою на сьогоднішній день, TOP Credit і інші компанії, що працюють в сегменті мікрокредитування, зводять ризики до мінімуму шляхом впровадження простої схеми кредитування і надають гроші в борг без довідок про доходи та поручителів. Компанія займається розвитком бізнесу на ринку споживчих кредитів з 2014 року, і тільки в 2016 році TOP Credit зважилася на ризикований крок і перейшла повністю на онлайн-обслуговування позичальників. Завдяки подібному кроці компанія змогла направити всі зусилля на прискорення і поліпшення самої послуги з видачі кредитних коштів. Щоб взяти кредит без поручителів, буде потрібно кілька хвилин Вашого часу. Вся потрібна інформація для заповнення анкети завжди є при Вас. Гроші будуть на особистому банківському рахунку позичальника протягом 20 хвилин, після підтвердження проведення операції з Вашого боку.

Умови кредитування

TOP Credit роблять ставку на прості рішення, так як послугою по кредитуванню через інноваційні девайси, підключені до інтернету, користуються різні люди, з досить різноманітних соціальних і вікових груп. Зареєструватися можна через розділ "Отримати кредит" на головній сторінці сайту topcredit.org.ua. Для того, щоб завершити реєстрацію з оформлення кредиту, потрібно завантажити скан-копію паспорта та номера ідентифікаційного коду. Якщо у Вас при собі інший документ, що підтверджує особу, тоді використовуйте його. Важливо, щоб система, запроваджена TOP Credit, змогла підтвердити, що Ви є реальним людиною. Особисті контакти надавайте обов'язково, так як ця інформація служить для подальшої зв'язку з Вами. Грошові кошти будуть перераховані на рахунок позичальника, але TOP Credit потрібно переконатися в тому, що Ви дійсно їх отримали. Непорозумінь не виникає, так як компанія співпрацює зі всесвітньої платіжною системою Platon, приділяючи належну увагу процедурі верифікації карти. Є ряд обмежень на час користування грошима, суму позики і перший займ, виданий в TOP Credit. Тільки на 21 день видається кредит під 1,9% на добу. Продовжити термін можна на 10 днів, якщо позичальник згоден з умовами кредитування в TOP Credit. Компанія враховує той факт, що можуть виникнути непередбачені ситуації, і позичальникові може знадобитися додатковий час для повернення кредитних коштів. Сам же бізнес компанії будується на тому, що гроші видаються терміново і швидко. Сума першого кредиту складає 3 000 гривень. Максимальна сума позики досягає 15 000 гривень, якщо TOP Credit змогла налагодити успішну співпрацю з Вами.

Чому TOP Credit

Отримати кредит онлайн без поручителів можна в онлайн-режимі з будь-якої точки України. TOP Credit позбавляє Вас від необхідності шукати банківське відділення, зв'язуватися з персональним менеджером, чекати в черзі, збирати купу документів, щоб підтвердити Вашу платоспроможність. Зарекомендувати себе як добре платника Ви можете в процесі співпраці з TOP Credit. Головною умовою створення позитивної кредитної історії є Ваша дисциплінованість в області кредитування. Якщо виникають додаткові питання, Ви завжди можете зв'язатися з офісом компанії і уточнити потрібні деталі з кредитування. Так як компанія повністю перейшла на онлайн-обслуговування, єдиний фізичний офіс в Києві, на проспекті Героїв Сталінграда, 20А, продовжує діяти.

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ «ТОП Кредит» регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 16103108 від 09.04.2015 року, свідоцтво IK № 137, код фінансової установи: 16. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0800212171