Отримати гроші

Кредит без працевлаштування

Мікрокредит без офіційного працевлаштування

Взяти кредит швидко без довідок і поручителів терміном на 21 день Ви можете в TOP CREDIT. Компанія займається мікрокредитуванням з 2014 року. І тільки в 2016 році вирішила перейти повністю в онлайн, щоб спростити видачу готівкових коштів у позику онлайн. TOP CREDIT пропонує досить просту схему кредитування: заповнюйте анкету на сайті та протягом 15-20 хвилин кошти будуть перераховані на банківську картку. Для того, щоб отримати кредит без офіційного працевлаштування, досить завантажити скан-копію паспорта та ідентифікаційного коду, внести Ваші контакти та контакти осіб, які можуть підтвердити Вашу особу. Якщо виникають додаткові питання, Ви завжди можете зв'язатися з офісом і уточнити потрібну інформацію.

Умови кредитування без працевлаштування

TOP CREDIT спростив завдання для кредитора і позичальника, знизивши існуючі ризики до мінімуму за рахунок впроваджених умов кредитування. Сума кредиту, яку Ви можете взяти перший раз, складе 3 000. Максимальна сума може вирости до 15 000, якщо Ви зможете створити значну кредитну історію.

Взяти кредит без довідки про офіційну роботі можуть люди, які складають вікову групу від 18 до 70 років. Це можуть бути як фізичні особи, так і приватні підприємці. Приватним підприємцям потрібно завантажити в особистий кабінет, який створюється після реєстрації на сайті, свідоцтво про реєстрацію приватного підприємства. Пенсіонерам слід зробити скан-копію пенсійного посвідчення.

Погашення кредиту

Погасити кредит можна раніше терміну. Відсоткова ставка в TOP CREDIT становить близько 1,9% в день. Ви лише сплачуєте відсотки за дні користування кредитними коштами, повертаєте суму позики - і Ваша справа закрита. У компанії можливо продовжити кредит на 10 днів, якщо Ви згодні виплачувати відсотки відповідно до умов кредитування в TOP CREDIT. Інформація про Вашу кредитну історію направляється в Українське бюро кредитних історій.

Чому TOP CREDIT

Мікрокредитування - це новий сегмент на ринку споживчих кредитів, який динамічно розвивається. TOP CREDIT пропонує зручний спосіб оформлення кредиту, привабливі умови. Вам не потрібно надавати довідку про офіційне працевлаштування, довідку про доходи з місця роботи і інші види документів, які у Вас можуть зажадати в банках України. Одночасно Ви підвищуєте кредитний рейтинг, демонструючи ідеальну платіжну дисципліну.

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ «ТОП Кредит» регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 16103108 від 09.04.2015 року, свідоцтво IK № 137, код фінансової установи: 16. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0800212171