Справка

Можна, за умови виплати всіх відсотків за користування позикою. Для цього необхідно в особистому кабінеті, сплатити відсотки за користування позикою і натиснути кнопку «Пролонгація», система зробить все за Вас. Термін, на який можливе продовження - 10 днів.

Загальна сума платежів не буде змінюватися ні за яких умов! Ніяких прихованих комісій ми не беремо. Наші позики - це простий, швидкий і зручний спосіб зайняти гроші до заробітної плати, пенсії чи іншого надходження доходу. Ми економимо Ваш час і гроші! Вам не доведеться ходити в банк для оформлення та оплати за позикою, збирати довідки, заповнювати багатосторінкові анкети, шукати поручителів. Імовірність отримання у нас позики велика - 85-90%. Отримати у нас гроші - швидко, Вам знадобитися почекати всього 15 хвилин з моменту складання заявки до перекладу.

Ви можете прикріпити скани паспорта та коду, але це не обов'язкова умова. У свою чергу надані документи можуть збільшити Ваші шанси на суму запрошуваного кредиту.

Часткове погашення - це оплата частини від суми кредиту, яку вам перерахували спочатку. Розрахуємо на прикладі як це працює: Ви взяли 1000 гривень, за час користування грошима Вам нарахували 38 гривень комісії, у Вас є можливість сплатити 538 гривень на сьогоднішній день. Ви робите сплату зручним для Вас способом і покриваєте 38 гривень за користування, а також гасіть половину свого кредиту 1000 + 38-538 = 500 гривень. З цього дня комісія за користування кредитом буде нарахована на залишок, на 500 гривень і Вам буде в два рази простіше розрахуватися за кредитом, коли з'явиться можливість закрити його повністю

Припустимо Ви взяли 1000 гривень на 21 день, розраховуючи повернути кредит в цей термін, але у Вас з'явилася можливість закрити кредит раніше, на 5-й день користування грошима і не переплачувати. Ви заплатите тільки за 5 днів користування, і ніяких інших платежів Вам платити не доведеться!

Це процес коли в особистому кабінеті Ви додаєте платіжну карту, на яку ми переведемо Вам грошові кошти. Для її верифікації або іншими словами перевірки перед перерахуванням, всесвітня платіжна система Platon, яка є нашим партнером просить банк перерахувати 1 гривню з Вашої картки, коли операція успішна, вона повертає 1 гривню назад Вам на карту. Це абсолютно відкрита процедура, якою користується весь світ. Якщо з цим виникнуть, будь-які питання телефонуйте до нас!

Кожен наш кредит ми реєструємо і передаємо дані про нього в УБКІ. Кожен закритий Вами кредит потрапляє в систему і підвищує Ваш кредитний рейтинг, який перевіряє кожен банк і фінансова установа України.

З 1 грудня по 25 грудня 2017 року в ТОП КРЕДИТ стартує АКЦІЯ «ГРОШІ У ПОДАРУНОК», яка дасть змогу 100 клієнтам сервісу отримати у подарунок 500 грн. на особисту банківську карту. Про умови акції детальніше можна дізнатися з офіційних правил.

Офіційні правила

Діяльність компанії ТОВ «ТОП Кредит» регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 16103108 від 09.04.2015 року, свідоцтво IK № 137, код фінансової установи: 16. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд